spacer
         Vitajte na neoficiálnej stránke FC OZEX SOLIVAR 1
  1
logo 1
1
header
navigation
Štatistiky
footer
Ťahanice o solivarský futbal pokračujú

Budúcnosť futbalu v prešovskom Solivare je stále nejasná. Petíciu za jeho zachovanie pred časom odovzdali na Mestskom úrade v Prešove.

Podľa predsedu petičného výboru Pavla Straku obsahuje 1 292 podpisov. "Nikto sa zatiaľ neozval," posťažoval sa člen petičného výboru Dušan Harbáč, pričom dodal, že signatári sú pripravení pristúpiť na "tvrdšie kroky". Podľa predsedu petičného výboru Straku sa stala chyba a riešenie vidí v tom, aby mesto odkúpilo futbalové ihrisko naspäť od Ozexu. Tento krok sa však zdá nereálny.

"Mesto plánuje v najbližšej dobe zorganizovať rokovanie s členmi petičného výboru, s pánom Michrinom (konateľ Ozexu - pozn. red.) a zástupcami výboru mestskej časti č. 5. Veríme, že sa nájde aj iné možné riešenie vedúce k spokojnosti všetkých, ako je požadované spätné odkúpenie daného objektu. Mesto tiež pripravuje koncepciu mládežníckeho športu, ktorá sa týka aj rozvoja športových možností na Solivare," zareagovala prešovská radnica.

Základným problémom solivarského futbalu sú peniaze. V minulosti kluby dotoval jediný sponzor, ktorý ich následne zo súťaží odhlásil.

Zdroj: Korzár, 21.05.2009
footer
Fotogaléria
footer
Anketa
footer
Partneri
Neoficiálna stránka najstaršieho futbalového klubu na Slovensku
FanSite HK LK Prešov

Naša ikonka

FanSite OZEX-u Solivar
Ak chcete vymeniť ikonku alebo banner, kontaktuje nás TU
footer
Copyright 2005 - www.fcozex.szm.sk - All Rights Reserved | Nastaviť túto stránku ako domovskú
Register Forgot Pass?